QR do tej strony

http://bibliotekawolontariatu.pl/?p=737

Czy wiesz że

każdy link do książki będzie prowadził do niej niezależnie od tego jak bardzo będzie się rozwijała biblioteka - dlatego możesz polecać książki swoim znajomym poprzez linki.
Podręcznik e-wolontariatu
Praktyczny przewodnik dla osób, instytucji i organizacji, które chcą zmieniać świat na lepsze dzięki wykorzystaniu nowych technologii i współpracy z wirtualnymi społecznościami.
autor / autorzy
Marzena Kacprowicz, Beata Borowiecka
wydawca wydanie
Warszawa 2014

E-wolontariat jest zjawiskiem obrazującym społeczną moc Internetu. Jest tak dynamiczny, jak środowisko, w którym odbywa się na co dzień. Każdego dnia w Sieci pojawiają się nowe inicjatywy, odpowiadające na konkretne społeczne problemy i wyzwania. Społeczny Internet to nie tylko portale społecznościowe. Mamy nadzieję, że dzięki Podręcznikowi otworzycie również wasze działa nia na e-wolontariuszy. Niezależnie od tego, gdzie działacie i jakim zajmujecie się tematem – macie szansę znaleźć osoby, które wesprą waszą aktywność.

Chcielibyśmy również, by społecznych inicjatyw w Internecie pojawiało się coraz więcej – zachęcamy was więc do korzystania z nowoczesnych narzędzi i tworzenia nowych projektów e-wolontariackich

Poleć