QR do tej strony

https://bibliotekawolontariatu.pl/?p=596

Czy wiesz że

każdy link do książki będzie prowadził do niej niezależnie od tego jak bardzo będzie się rozwijała biblioteka - dlatego możesz polecać książki swoim znajomym poprzez linki.
Wolontariat - to warto robić
autor / autorzy
Fundacja NADwyraz
wydawca wydanie
Kraków [2012]

Pewnie niejeden z was zadaje sobie pytanie, czy rzeczywiście to warto robić? Czy nie lepiej podjąć płatną pracę, która może nie zawsze daje satysfakcję, ale za to pozwala, po dwóch czy trzech miesiącach, pojechać na wymarzone wakacje? A może uda się załapać na, nawet bezpłatny, staż w dużej firmie, który będzie pięknym punktem w waszym CV, kiedy nadejdzie czas szukania prawdziwej pracy?

W tym piśmie chcemy pokazać, dlaczego wolontariat jest fajną przygodą i warto na to poświęcić swój czas. Nie chciałabym jednak, żebyście przeczytali laurkę na jego cześć. Dlatego, być może przewrotnie, ten pierwszy artykuł dotyczy raczej tego, kiedy i w jaki sposób, nie tylko nie warto, ale nawet, z korzyścią dla wszystkich, w taką działalność angażować się nie nale¿y. Nie każdy może być wolontariuszem i nie każda pomoc wolontariusza jest naprawdę pomocą.

Poleć