QR do tej strony

https://bibliotekawolontariatu.pl/?p=304

Czy wiesz że

każdy link do książki będzie prowadził do niej niezależnie od tego jak bardzo będzie się rozwijała biblioteka - dlatego możesz polecać książki swoim znajomym poprzez linki.
Poradnik seniora
Jak zostać wolontariuszem
autor / autorzy
red. Centrum Wolontariatu w Warszawie
wydawca wydanie
Warszawa 2012

Czy możliwy jest rozwój osobisty na emeryturze? Jak w senioralnym wieku nawiązać nowe, trwałe relacje z innymi? Czy można w wymarzony sposób spędzać wolny czas, będąc w wieku emerytalnym? Odpowiedzią na powyższe pytania jest dla nas wolontariat, do którego chcemy Cię serdecznie zaprosić na łamach naszej publikacji.

W celu przybliżenia wolontariatu seniorów i zachęcenia do niego, zamierzamy pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące podjęcia przez Ciebie wolontariatu: Czy mogę zostać wolontariuszem? Co mógłbym robić, komu pomagać? itp. W publikacji prezentujemy również sylwetki osób, które już od dawna zaangażowane są w wolontariat. Wolontariusze z Mazowsza, zgodzili się opowiedzieć o sobie i swojej przygodzie z wolontariatem. Serdecznie dziękujemy im za podzielenie się swoimi doświadczeniami oraz placówkom, które pomogły nam w dotarciu do swoich ochotników: Ośrodkowi Pomocy Społecznej na Białołęce, Muzeum Powstania Warszawskiego i Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Pruszkowie.

Poleć