QR do tej strony

http://bibliotekawolontariatu.pl/?p=709

Czy wiesz że

każdy link do książki będzie prowadził do niej niezależnie od tego jak bardzo będzie się rozwijała biblioteka - dlatego możesz polecać książki swoim znajomym poprzez linki.
Sąsiedzi nie gryzą
Czyli 20 lokalnych inicjatyw w Warszawie i nie tylko
autor / autorzy
Jędrzej Dudkiewicz, Małgorzata Frydrych, Anna Górska, Miron Grzegorkiewicz, Karolina Kopińska, Agnieszka Matan, Agata Pikuła
wydawca wydanie
Warszawa 2011

Przed Państwem 20 przykładów sąsiedzkich działań w Warszawie. Nie zostały one wybrane na zasadzie konkursu, nie przyznajemy też grand prix lokalnych aktywności. Publikacja służy inspiracji do działania i edukacji osób, które marzą, aby w jakiś sposób ożywić swoje otoczenie. Po to powstał także program Q Ruchu Sąsiedzkiego w Warszawie, prowadzony przy Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. Od marca 2010 staramy się dawać mieszkańcom stolicy proste i skuteczne narzędzia do pracy w swoim otoczeniu. Każdego dnia zatem promujemy sąsiedzkie działania i kiedy tylko możemy- budujemy sieci i relacje miedzy różnymi sektorami. Dzięki zaangażowaniu naszych redaktorów i wsparciu finansowemu ze środków m.st. Warszawy udało nam się przygotować nową publikację, w której przeczytacie o tym, w jaki sposób inni mieszkańcy, stowarzyszenia, grupy artystyczne i przedstawiciele lokalnego biznesu starają się ożywić i zmienić miejsce, w którym mieszkają i pracują. Sądząc po coraz większej ilości takich przykładów – na pewno nie jest to ostatnia publikacja. Chcemy przez ten internetowy zbiór dobrych praktyk pokazać Wam, kim są ludzie, którzy działają w Warszawie, jakie osiągnęli sukcesy, ale także, jakie mieli trudności, bo najważniejsze jest to, żebyśmy mogli się od siebie uczyć każdego dnia.

Poleć