QR do tej strony

http://bibliotekawolontariatu.pl/?p=579

Czy wiesz że

każdy link do książki będzie prowadził do niej niezależnie od tego jak bardzo będzie się rozwijała biblioteka - dlatego możesz polecać książki swoim znajomym poprzez linki.
Wolontariat Miast Gospodarzy UEFA EURO 2012
Wolontariat oczami wolontariuszy - raport z badań
autor / autorzy
Wolontariat oczami wolontariuszy - raport z badań
wydawca wydanie
Warszawa 2012

Raport jest wynikiem procesu podsumowania działań prowadzonego w ramach projektu Wolontariat Miast Gospodarzy. Podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej działało w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu łącznie około 2500 wolontariuszy. Główną rolą wolontariuszy było wspieranie informacją kibiców, turystów, dziennikarzy i mieszkańców miast, czym przyczynili się do tworzenia jakości strony organizacyjnej wydarzenia po stronie publicznej.

Działania wolontariuszy były pozytywnie relacjonowane przez media, jako organizatorzy prowadzimy własne podsumowania, trzecim ważnym elementem podsumowania są opinie i odczucia wolontariuszy – tą perspektywą zajmuje się niniejszy raport. Jak sami zaangażowani oceniają organizację i koordynację ich działań? Czy czas pracy w wolontariacie przyniósł im osobiste korzyści? Czy można było pewne rzeczy zorganizować lepiej? Na te i na inne pytania, niniejszy raport próbuje wskazać odpowiedzi.

Poleć