QR do tej strony

http://bibliotekawolontariatu.pl/?p=571

Czy wiesz że

każdy link do książki będzie prowadził do niej niezależnie od tego jak bardzo będzie się rozwijała biblioteka - dlatego możesz polecać książki swoim znajomym poprzez linki.
Młodzieżowe Kluby Wolontariusza
autor / autorzy
Katarzyna Braun, Kinga Wędrychowicz
wydawca wydanie
Lublin [2006]

Oddajemy do Waszych rąk materiały, które są pierwszą próbą kompaktowego zebrania informacji dotyczących nie tylko społecznego zaangażowania młodzieży szkolnej, ale i podpowiedzią, jak programować pracę w młodzieżowych grupach wolontariuszy. Kilkuletnie doświadczenia związane z organizowaniem pracy ochotników, tworzenia systemu zarządzania wolontariatem, prac nad programami szkoleniowymi dla wolontariuszy i ich koordynatorów wskazują na potrzebę przygotowania specjalnego opracowania służącego aktywizowaniu młodych w środowiskach szkolnych i społeczności lokalnej. Materiały adresujemy w szczególności do nauczycieli, pedagogów, katechetów i samej młodzieży, która posiada już umiejętności liderskie i może budować grupy wolontariuszy.

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenia zainspirują Państwa do podejmowania nowych i sprawdzonych inicjatyw. Liczymy, że współpracując z naszą organizacją podzielą się Państwo i swoim doświadczeniem. Pozwoli to wypracować jeszcze lepsze rozwiązania dla młodzieżowych grup wolontariuszy.

Poleć