QR do tej strony

http://bibliotekawolontariatu.pl/?p=172

Czy wiesz że

każdy link do książki będzie prowadził do niej niezależnie od tego jak bardzo będzie się rozwijała biblioteka - dlatego możesz polecać książki swoim znajomym poprzez linki.
Objazdowy instytut wyrównywania szans
autor / autorzy
Katarzyna Braun
wydawca wydanie
Lublin [2005]

Zapraszamy do wspólnej podróży w ramach „Objazdowego Instytutu Wyrównywania Szans”. Dla niektórych lektura będzie retrospekcją i podróżą sentymentalną. Może przypomnieniem zmagań, wysiłków tworzenia grupy i pracy z młodymi metodą projektu. Dla innych być może nasze zaproszenie stanie się inspiracją do nowych inicjatyw w środowiskach małych miejscowości. Nasza publikacja w zamyśle miała być poradnikiem. Ale uciekliśmy od standardów i języka metodycznego, by lektura była uniwersalna w przekazie. By trafiła do różnych odbiorców, nauczycieli, animatorów społecznych i samych
młodych. Zebraliśmy w poradniku swoje doświadczenia, które są wynikiem realizacji dwóch edycji programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać Szanse”. Za tę możliwość dziękujemy także Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.

Realizacja projektów w 10 miejscowościach była dla nas niczym droga. Na niej zatrzymywaliśmy się nie tylko wtedy, gdy przyszło podążać od jednej do drugiej miejscowości, ale także gdy przystankiem były kolejne etapy zaplanowanych działań.

Poleć